Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BİLGİ Gonzo's Quest Slot Oyunu Nedir?

CruzeKron

Yönetici
Moderatör
15 Mar 2021
3,358
503
0
1630877688156.png

Gonzo's Quest Megaways Slot Tasarımı

İlk Gonzo's Quest, çevrimiçi dünyanın gördüğü en kendine özgü oyunlardan biridir. Tatlı bitki örtüsü, Güney Amerika maskeleri, hazine arayan hareketli fatihler. İlk oyunun tüm kazanan bileşenleri, pompalanır ve yeni unsurlarla entegre edilirken ikinci oyunda da taşınır.Gonzo's Quest Megaways'de çok daha iyi animasyonlar, arka planlar ve grafik öğelerle ilk oyunun görünümünü ve hissini bulacaksınız. Geliştiriciler, tasarım açısından kusursuz, son piksele kadar mükemmel olan bir oyun yarattılar. Söylemeye gerek yok, oyun tüm cihazlarda, özellikle akıllı telefonlarda mükemmel. Küçük ekranlardan tüm öğeler net ve yeni görünür, harika bir oyun deneyimi garanti edilir.

Ödeme Tablosu ve Özel Semboller

Gonzo's Quest'in Megaways versiyonunda ilk oyundan birçok unsur var. Daha düşük ücretli semboller, kuşlar, yılanlar ve köpekler gibi hayvan benzeri figürlerle temsil edilir. Daha yüksek ödeme yapan semboller , zaten bildiğimiz maskelerdir ve ödenecek olanın tepesinde oyunun en yüksek ödeme yapan sembolü olan yeni bir maske eklenmiştir.Bu oyunda soru işareti Wild , bu sefer Unbreakable Wild olarak adlandırılıyor.Bunun nedeni, çığlar sırasında diğer herhangi bir sembol gibi kırılmaması ve kaybolmamasıdır. Makaraya yapışacaklar ve bir sonraki reaksiyon sırasında kazanan kombinasyonlar oluşturmanıza yardımcı olacaklar. Biri ilk 3 makarada, biri 4-6 makarasında olmak üzere, dönüş başına maksimum iki wild vardır.Dağılım Free Fall semboldür en lusciously açık ağızlı bir altın güneş gibi bakarak, tüm sembollerin dekore olduğu için bunu tanıyabilir. Ücretsiz döndürme bonus turunu tetiklemek için bunlardan 3 veya daha fazlasını alın.

Gonzo's Quest Megaways hakkında ne düşünüyoruz?

Gonzo's Quest Megaways, Red Tiger ile işbirliği içinde Netent tarafından geliştirilen ikonik çevrimiçi slotun devamı niteliğindedir. Oyunun megaways versiyonu 117.649 ödeme hattı,% 96 RTP ve maksimum x21.000 kazanç sunuyor. Bu, fantastik bir oyun ve yoğun özellikler ve animasyonlar sunan şanlı selefini onurlandıran bir devam oyunudur.​
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap